FF Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem!?

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem!? 20.díl

9. června 2010 v 13:46 | monisk@

Postavil se mezi dveře a opřel se o železná futra.
" Tome! Právě jsi mi řekl, že jsi se změnil!" " Já vím a myslel jsem to vážně!"
" Vážně? Vždyť jsi striptér!"

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem!? 19.díl

22. března 2010 v 13:08 | monisk@
Tak se po dlouhé době hlásím s dalším dílém této povídky, je kratší ale snad se vám bude líbit.
monisk@

O tři dny později

Ležela jsem mlčky ve svém pokoji a přehrávala si v paměti celé ty dva dny strávené s ním. Nikdy jsem neviděla sourozence, kteří by si tak rozuměli jako oni.
Usmívala jsem se do stropu a bylo mi dobře…nepředstavovala jsem si nikdy, že by mé poprvé bylo zrovna s Tomem a že by bylo takto krásné!

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem!? 18.díl

19. února 2010 v 22:55 | monisk@


" Ahoj." Nesměle jsem pozdravila muže stojícího uprostřed místnosti, netrpělivě poklepával nohou o linoleum v obýváku a brouzdal pohledem od jednoho rohu místnosti k druhému. Když zaregistroval přicházející postavy, semknuty k sobě dlaněmi, vytáhl polekaně z uší sluchátka a obdařil nás zářivým úsměvem.
Najednou se mi nezdál tak netrpělivý a uzavřený, opět byla moje první domněnka o této osobě mylná! " Bratře, představuji ti moji Sam!" Usmíval se Tom a originálními slovy nás představil, nejvíce mne zarazilo slůvko moji. Ještě nikdy jsem nikomu

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem!? 17.díl

15. února 2010 v 18:00 | monisk@Ospale jsem zamžourala víčky pod peřinou a jakmile jsem vysunula své kukadla z pod peřiny oslepila mne záře slunce.
Znovu jsem víčka přivřela a hlasitě se protáhla. Stočila jsem svoji tvář na druhou stranu postele, ale ta byla prázdná.
Úlekem jsem se na posteli posadila a stále si přidržovala přikrývku kolem prsou.
" Kde je?" Proběhla mím mozečkem myšlenka a já byla rozhodnuta na ni získat odpověď. Jednou rukou jsem chytla župan ležící nedaleko postele a navlékla jsem ho na sebe. Byl černé barvy a já věděla, že mé osobě nepřísluší jej ani na chvíli vlastnit.
Usoudila jsem však, že mu snad nebude tolik vadit, když si jeho teplé, flaušové

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem!? 16.díl

10. února 2010 v 22:09 | monisk@

Jen úvodem bych chtěla sdělit, že tento díl je takový zvláštní a neobvyklý…možná že už jste stačili pochytit, že tyto úvody připisuji hlavně k povídkám se sexuální myšlenkou. Nemýlíte se!..
Dám vám sem 2 videjka a jakmile dohraje to první, pusťte si to druhé
Děkuji, monisk@
" Tak už pojď!" Tahal mě Tom z jeho auta před velkým panelákem.
Pomalu jsem jeho auto opustila a sledovala jak auto zamčel a s mojí igelitkou v dlani se šinul ke dveřím. Rychle jsem popadla do hrsti čistý, bílý sníh daleko od cesty a vytvarovala z něj malou, bílou kuličku. Mírně jsem nasměrovala paži jeho směrem a zvedla ji do výšky. Sněhová koule vylétla z mé dlaně a přistála na jeho rameni.
" Zásah!" Zaradovala jsem se a mírně vyskočila radostí do vzduchu.

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem?! 15.díl

24. ledna 2010 v 21:30 | monisk@


Po nějaké době nejistoty a přihlížení že Tom se moc dobře nepřipravil a na Filipův pohled, který se na mě vítězně díval mne kdosi zatahal za rukáv.
" Sam! Musíme zakročit pojď!" Amber mne dotáhla do místnosti kde viselo několik oblečků pro vyzývavé sexy tanečnice. " Tohle si mám na sebe obléct?"
" Chceš dnes být s Tomem ne? Tak dělej!" Uzemnila mne její slova a pohled, který následoval mne ještě utvrdil v tom, že bych ji měla opravdu poslechnout a tenhle lesknoucí se komplet, si obléknout…..

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem?! 14.díl

7. ledna 2010 v 22:04 | monisk@
Seděla jsem tiše ve vlažné vodě a smívala ze sebe houbičkou všechny nečistoty. Pěna zahalovala mé tělo, jemně jsem vmasírovala šampon do vlasů a nechala po sobě stékat vodu se směsí pěnových bublinek potom, co jsem zmáčkla nebohou houbu v dlani. Ta se na protest celá svinula a vypustila obsah svého nitra na mou rozpařenou pokožku. Poté jsem do dlaně uchopila sprchu a vysprchovala se.
Osušku, která se válela na koši na špinavé prádlo jsem s lehkostí vzala a přehodila si ji na zátylek. Vysušila jsem své dlouhé, havraní vlasy a vytřela své tělo do sucha.
Navlékla jsem na sebe pouze spodní prádlo a zkontrolovala svůj odraz v zrcadle.
Byl nezvyk stát v zimě před zrcadlem jen v černém, krajkovém, spodním prádle.

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem?! 13.díl

4. ledna 2010 v 21:58 | monisk@
Dobře jsem věděla že bych ho měla zastavit, že pokud nechci udělat hloupost měla bych ho zastavit. Ale já tu hloupost už udělala - vstoupila jsem do jeho bytu!
To nebylo to nejhorší, horší bylo to, že jsem se nechala políbit a naplno s ním spolupracovala. Vychutnávala jsem si jeho polibky a nechtěla s nimi za žádnou cenu přestat, objímala jsem ho kolem krku a nechtěla se ho pustit!
" Po…počkej." Po dlouhém přemlouvání, kdy spolu bojovali můj mozek s mím srdcem jsem se od něj musela odtáhnout a svobodně se zase nadechnout.

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem?! 12.díl

30. prosince 2009 v 13:23 | monisk@
Stála jsem stále na stejném místě a nebyla schopna pohybu, až ted mi došlo, jak moc potřebuji jeho blízkost a jak moc potřebuji jeho polibky.
S ním dokáži být šťastná, s ním si dokážu představit strávený den plný něžných doteků a polibků. Nikdy dřív jsem si to nedokázala ani představit, ale u něj ted ano.
Proč jsem byla tak pitomá a nedokázala si to přiznat? Proč vždy když jsem sama uvažuji proč si tak kopu pod nohy, ale jakmile ho vidím před sebou stejně ho odstrčím a kopnu pod sebe znovu. Proč to dělám? Přece vím že ho mám ráda.
" Promiň, nemohl jsem se rozhodnout pro jedny kalhoty!" S úsměvem seskočil z posledních tří schodů a pohlédl na mě. " To nevadí, stejně jsem se zamyslela."
" Nad tím co jsem ti právě řekl?" " Ano." " A na co jsi přišla?"

Já a on? Nikdy! Co si počnu se striptérem?! 11.díl

26. prosince 2009 v 23:19 | monisk@
Probudila jsem se se strašnou bolestí hlavy. Klidně jsem ležela na posteli a snažila si vzpomenout na včerejší večer. Vím že se něco přihodilo, ale pořád jsem nemohla přijít na to, co to vlastně bylo! Byla jsem s Tomem na večeři, pak mě vezl domů a pak… " Do prdele!" Vyletím do sedu a silně se prasknu do čela.
" Auu." Zaúpím bolestí a dolehnu zpátky na postel. Už nikdy nevezmu do ruky skleničku s alkoholem, nikdy! Akorát to mate smysli a bolí z toho hlava.
Ale nelze srovnat bolest hlavy s pocitem který jsem právě cítila.
 
 

Reklama