FF A-m-a-n-d-a

Amanda 2.řada 4.díl

30. října 2009 v 13:57 | monisk@
Probudím se ráno v naší posteli a slyším strašný rámus a hluk.
Pomalu otevřu oči a otočím se na levou stranu, vidím jen rozhozenou peřinu ale Toma nikde. Opřu se lokty na prostěradle a očima přejedu pokoj. Přes zavřené dveře vidím obrysy postav stojících na chodbě. Tom se hádal s Billem a házel u toho rukama jako kdyby něco vysvětloval. Pak začala Amy plakat, než sem se stačila jenom pohnout vletěl do pokoje Tom. Vzal si malou do náruče a odešel s ní pryč.
Lehla sem si znova na postel a zavřela oči.
_Tom_
T: "Ahoj mami." Prohlásil sem u dveří když sem je otevřel a za nimi stála máma.
S: "Ahoj Tome, to je malá? Puč mi ji na chvilku." Zajímala se hned máma o prcka co sem svíral v náručí. Dal sem mámě malou a sedli sme si do obýváku.

A-m-a-n-d-a 28 - KONEC

10. října 2009 v 15:28 | Geheimnis(monisk@)
Proberu se paprsky slunce co mi svítí do obličeje. Zapnu na stolním stolku rádio a zaposlouchám se do krásný písničkyFlo Rida feat.T.Pain- Low.
Chvíli ležím v posteli když se na druhé straně pokoje začne něco protahovat, nebo spíš někdo. Nemotorně se vyhrabu z postele, vezmu věci a jdu do sprchy.
Pouštím na sebe krásně teplou vodu a myslím na jediného člověka.
Po příjemném osvěžení dojdu do jídelny kde už skoro všichni snídají, ale když sem šla do sprchy tady bylo ještě ticho, že bych se tolik zamyslela?

A-m-a-n-d-a 27

10. října 2009 v 15:23 | Geheimnis(monisk@)
Procházíme se s holkama po městě, když nás najednou Sam začne táhnout ke stánku s novinama. S těží si stoupne na špičky a vytáhne z posledního a nejnižšího řádku časopis s Barbie na titulní straně. Mě ale mnohem víc zaujmou noviny nahoře.
Popojdu blíž a se mnou v patách Jane v náručí se Sam.
" Tom Kaulitz se po dvou týdnech probral z komatu!"
Hlásili velkým červeným písmem noviny na titulní straně.
Vytáhla sem noviny a začetla se do článku co stál při tom a vydám se směrem lavičky co stála opodál. Za chvíli si za mnou sedli holky.

A-m-a-n-d-a 26

10. října 2009 v 15:21 | Geheimnis(monisk@)
Ležím nehnutě na posteli a sleduju strop co mám nad hlavou.
Z oka mi z ničeho nic zteče slza, zmateně se posadím na postel a sleduju vše kolem sebe, je mi najednou takový smutno, cítím chlad, bolest a strach, tyhle ty pocity ve mně vládnou.
"Amando..hej Amandoo, tak slyšíš mě?" Proberu se zatřesením mého těla .
"Jane? Říkala si něco?" " Jo zvoní ti telefon, ale už pěkně dlouho."
Pomalými kroky se došourám k telefonu a neradostně se zaksichtím na displej
na kterém stojí jméno Bill. "Příjem" Rozhodně pronesu do telefonu a čekám co na mě vybafne. "Amando?....Bille, ty pláčeš?.....To...Tom on je v nemocnici, je v bezvědomí.....cože? co se mu stalo?jak se to stalo? proč?....to nevím, nechceš přijed za mnou....jo hned jsem tam." tipla sem hovor , naházela na sebe přijatelný oblečení a rozběhla se k domu Kaulitzů.

A-m-a-n-d-a 25

10. října 2009 v 15:18 | Geheimnis(monisk@)
_Bill_
Je teplá jarní noc, ležím v posteli a koukám na televizi.
Když uslyším hlasité bouchání na dveře. Rychle vyběhnu z pokoje a zastavím se až u dveří. V rychlosti otevřu dveře. "Tome..co se stalo?"
" Hlídej si líp brášku ať už k nám neleze, chudák Am ta bude mít šok ještě zítra, čau."
Promluvil hned jeden z kluků co podepíral Toma aby nespadl.
Převzal sem bráchu a hodil ho do obýváku to mu musí stačit, nahoru ho nedotáhnu.
Ale co se vlastně stalo? A co tam říkal o Am? Takže brácha byl za Amandou jestli to dobře chápu. Nedalo mi to, vzal sem do ruky mobil a rychle našel její číslo, vím jistě že nebude spát. " Amando?...Bille, potřebuješ něco?...Jo chci vědět co se stalo...
Bille neřeš to, až se Tom vzbudí budu snad pryč pá." Co? jak pryč?
Znova sem vytáčel její číslo ale nic, vypla si mobil.

A-m-a-n-d-a 24

10. října 2009 v 15:16 | Geheimnis(monisk@)
Krásný den,pomyslím si když procházím sama uličkami města které prohřívá ranní slunce. Zahlédnu sedět někoho zkroušeně na houpačce, je to Tom.
Rychle projdu kolem něj a nechtěně se dotknu jeho ramena, jak mě Tom zpozoruje vystartuje za mnou, chytí mě pevně za loket a otočí k sobě.
"Asi si nerozuměl výrazu nikdy!" "Rozuměl a rozumím, Amando já bez tebe nemůžu existovat, prosím vrať se ke mně, miluju tě." "To sis měl uvědomit dřív."

A-m-a-n-d-a 23

10. října 2009 v 15:14 | Geheimnis(monisk@)
Ležím nehybně na posteli, nechce se mi vstát. Do pokoje vtrhne Sam a hned mi skočí na postel. "Amando,tak uz vtávej." "Nechce se mi Sam."
"Měla by si vstát, je sice víkend ale za chvíli bude snídaně."
Vložila se do rozhovoru Jane a posadila se k nám na postel.
"Nechce se mi, už sem to říkala jednou." "Sam jdi se najíst, za chvíli příjdem."
Jemně vykopla Sam z pokoje. "Tak za ním běž, bez něj se trápíš a on bez tebe určitě taky." "Ne já za ním chodit nebudu, chci na něj zapomenout."
"A proto přehlížíš ty tuny esemesek co ti denně posílá?"

A-m-a-n-d-a 22.díl

29. září 2009 v 21:44 | Geheimnis(monisk@)
Ráno se vzbudím a první co ucítím jsou polibky a svých ústech.
Neotevřu oči a začnu se s ním hned líbat, přišlo mi jako kdyby se lekl, ale pak se zase vžil do líbání. A: "Takový krásný probuzení chci častěji."
T: "No není problém." Zase sme se začali líbat.
Někdo vtrhl do pokoje. B: "Amando já..."
Byl to Bill a v půl věty se zarazil když nás viděl. B: "Takže už všechno v pohodě jo?"
T: "No z mí strany jo." A: "Z mí teda ne." Hrála sem si na uraženou, ale nakonec sem vyprskla smíchy. Kluci nezůstávali pozadu a smáli se taky.

A-m-a-n-d-a 21

29. září 2009 v 21:37 | Geheimnis(monisk@)
_Bill_
Sedím sám u televize a mám strach, Amanda se ještě nevrátila ,nevím kde je ale je tam dlouho. Po tom polibku jako bych si něco uvědomil mám jí strašně rád, ale Yvonu víc, ten polibek byl nádherný, Amanda má tak sladké rty, místo mě se mohla klidně líbat s Tomem , ale on je takový idiot že jen když přijde dá ji pusu na tvář a je to celý. Do obýváku rychle vběhne Tom a zastaví se těsně u mě.
T: "Kde je Amanda?" B: "Nevím, ale je to tvoje vina."
T: "Moje? Tak moje vina že si lítá někde po městě jo?"

A-m-a-n-d-a 20.díl

27. září 2009 v 16:12 | Geheimnis(monisk@)
Je rááááno vstávat. Zase se probouzím sama ve svém pokoji ale jsem doma, neměl by tu se mnou někdo být? Před dvěma dny sem se vrátila z nemocnice já myslela že bude rád, bude se mnou chtít trávit veškerý čas, ale on ne. Byl sem mnou přes den ale ani jeden polibek mi venku nevěnoval pak nakonec zapadl do baru a já šla sama domů.
Pomalu vstanu z postele a na chodbě potkám Billa.
B: "Amando, jdi si lehnout, je 9." A: " A proč ty si na nohou když je teprve 9?"
Vrátila sem mu to a zářivě se usmála. B: "Já šel náhodou spát dřív než vy, vy ste ponocovali do rána." A: "Ne Bille my ne, to jen Tom." Neslyšitelně sem zašeptala a z pravého oka mi unikla slza. Bill ke mně rychle přiběhl a palcem jemně utřel slzu z tváře.
 
 

Reklama