Žiju jen sportem 7

14. září 2009 v 22:30 | Geheimnis |  FF Žiju jen sportem!
Otevřu oči a spatřím zed příliš blízko mému obličeji. Cítím se jak sardinka a je mi hrozný teplo. Pomalu se otočím a úplně se leknu když spatřím Tomův obličej těsně u toho mého. Zadívám se na něj a chvíli ho pozoruju. Začnu ze sebe rádoby klidně a potichu stahovat peřinu ale vůbec mi to nejde, tak rychle trhnu peřinou a ta sama sjede těsně nad kalhotky. Počkat, já sem skoro nahá, vždyť mám na sobě jen spodní prádlo. Neee, úplně se leknu když vidím že se Tom začíná probouzet.

Protáhne se a nohou zaklíní peřinu. Pomooc, rychle se otočím zase zpátky ke zdi.
Cítím jeho prsty na mích zádech. Vlasy mi lezou do očí a to není moc příjemný.
Trochu se nadzvednu a rukou si odhrnu vlasy z tváře.
"Gab, ty nespíš?" "Ne, Tome můžu tě požádat, nezakryl by si mě?"
Uslyším jen tichý smích a cítím peřinu. S klidným srdcem se otočím k Tomovi a usměju se na něho. "Díky." "Vůbec nemáš zač." "Ale zajímalo by mě, kdo mě v noci vysvlékl?" Tom se jenom usmál. "Neboj já ne, to ty sama." "Sama?A to sem toho byla schopná?" S otazníkama v očím pohlédnu na Toma, ten jen kývnul hlavou že jo.
"Ale mám ještě jednu otázku, proč je to tady mokrý?" "Kde?" " No tady na prostěradle." "To je od tvého spodního prádla." "Co? tak to nechápu."
"Ty si nic nepamatuješ co?" "Ne, nic." Tom zesmutněl.
"Co se stalo?" "No byli sme na ty party, pak si to trochu přehnala s pitím a spadla si na schodech, nechtěla si se mnou jít domů, protože sem tam na ploužák tancoval s blondýnou a to se ti moc nelíbilo. Tak sem tě normálně vzal a šel domů, pak si skončila v rybníce tam trochu vystřízlivěla a pak už domů si došla po svých."
"Mě vadilo že si tancoval s nějakou blondýnou?" "Jo, aspoň to tak vypadalo."
"Tak to kecáš." "Tak to teda nekecám." "Kecáš, nezapírej."
"Jakej by mělo smysl ti takhle kecat?" "To nevím, ale mezi náma nic nebylo."
"Ne vůbec nic, jen sme se líbali a užívala si si to." Začínal být trochu naštvanej
"Tak to vůbec." "To teda jo." "Máš k tomu nějakého svědka?" "Nemám." "Takže kecáš." " Fajn, tak mi nevěř já tady bejt nemusím." Sbalil se a šel pryč.
vezmu věci a zalezu do koupelny, osprchuji se a když oblečená vycházím z koupelny Tom stojí u postele a vypadá to že nad něčím přemýšlí.
Stoupnu si vedle něho a on se hned na mě otočí.
"Tome promiň ale prostě , je to pravda?" Tom jen odkejval a zadíval se mi hluboko do očí. najednou sem pocítila touhu Toma políbit, připomenout si to co sem včera zapomněla. Přistoupím k němu co nejblíž a pomalu ho políbím, když nevidím žádnou spolupráci odtrhnu se od něj a zadívám se po země.
"Promiň, tohle většinou nedělám." Tom mě jemně zvedl tvář a zadíval se mě do očí, pak mě sám rychle políbil, začala sem spolupracovat.
Žádný jazyk do hry nepadl, Tom mě jemně objal kolem pasu, kdybych si tenhle okamžik nechala jen tak utéct byla bych blbá, je to neskutečný, jemný, dychtivý, vášnivý. Vychutnávám si jeho blízkost, co ten kluk se mnou dělá?
monisk@
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama