Žiju jen sportem 6.díl

14. září 2009 v 22:29 | Geheimnis |  FF Žiju jen sportem!
_Tom_
Dovedl sem Gab zpátky do sálu a našel Patrika, stále sem ji podepíral aby nespadla.
"Patriku my už asi pujdem dom." Patrik se jen na ni zaraženě podívá a opilecky pronese " Vidíš ségra já ti říkal abys nechlastala když to neumíš."
Gab jen mávla rukou a víc se ke mně přitiskla.
Vyšel sem z baru. " Gábi,tak spolupracuj trochu."
Nakonec sem to vzdal a vzal ji do náručí, je tak lehoučká.

Nespala, jen těkala očima po krajině a nechala se v klidu nést, než uviděla rybník co zářil ve světlu měsíce. Byla teplá jasná noc a měsíc jasně svítil.
"Tome pust mě." nevěděl sem co chce udělat tak sem ji pustil, rozeběhla se k rybníku a zastavila se až těsně u kraje, otočila se zpátky ke mně a zvláštně se na mě podívala, pak se rozběhla do vody. Nevím jestli to dělá proto že je tak opilá, nebo tak bláznivá. Byla celá promočená a ve vodě si stoupla přesně tam kde bilo velké bíle kolečko od měsíce. Ozářená měsícem ve vodě skákala, stříkala vodu do vzduchu.
Začala tancovat, točila se do kolečka až do vody spadla.
Chvíli sem čekal jestli se vynoří, když se dlouho nic nikde nehlo vytáhl sem z kapsy telefon a skočil pro ní.
Vytáhl sem ji z vody, držel sem ji u sebe kolem zad a díval se ji tázavě do očí. V očích měla něco co sem u žádný jiný holky neviděl, neumím to popsat, bylo tam něco jako magnet, nedokázal sem se od těch oči odpoutat.
Stále se blížili, můj pohled konečně odpoutali oči a já začal sledovat její hebké rty.
Políbil sem ji, jen sem se z lehka dotýkal jejich úst, neprotestovala a víc se na mě přitiskla, naše těla se o sebe třeli, cítil sem jak z ní sála teplo v téhle studené vodě.
Najednou jako by si uvědomila co dělá, se oděně odtrhla.
Já čekal a i trochu doufal, že se zase přilepí na mé rty ale ona pomalu lezla z vody se skloněnou hlavou. Nechápu to, nechal sem se unést. Jak sem se mohl líbat zrovna s ní?
Už nechodila ze strany na stranu ale zdálo se mi, jako by vystřízlivěla.
Šel sem pomalu domů a sledoval osobu co šla dva kroky přede mnou.
Nemohl sem z ní spustit oči, až tet sem konečně viděl to co celou dobu skrývala pod oblečením, byla nádherná její vysportovaná postava se pomalu nesla ulicí a já ji tajně obdivoval. Tak moc mi připomíná Gab, počkat , je možný že by tahle Gab byla ta z icq? No jasný, přece říkala že tam přijedou ti Tokiáčí ale podle toho co mi psala nás moc v lásce nemá. No tý vole už vím proč sem takovej, zamiloval sem se do tý Gab z icq a když ju vidím doopravdy je nádherná, je toho na mě moc.
vím že je to uspěchaný.
Ale komentíky
monisk@
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama