Žiju jen sportem! 10.díl

27. září 2009 v 16:22 | Geheimnis(monisk@) |  FF Žiju jen sportem!
_Tom_
Co si sakra myslí? Ožere se a co? Vybalí to na mě a čeká co?
Nechápu to, ale nechápu ani sebe. Když sem slyšel její slova hřálo mě u srdce, snad sem se nezamiloval proboha?
Dám si sprchu a třeba se proberu. Jak vylezu ze sprchy oblečený jen v boxerkách připraven do postele na chodbě se skoro srazím s Gab, jen kolem mě projde se skloněnou hlavou do koupelny. Chvíli zaujatě zírám na zavřený dveře, pak se proberu a jdu do pokoje. Otevřu dveře a rozsvítím světlo, na posteli už neleží růže ale jsou ve váze na stolku. Červený přehoz je rozestlaný a připravený na spánek.

Třeba není zase tak opilá, bleskne mi hlavou, ale hned tu myšlenku zase smažu, nad čím to zase přemýšlím, jako by mi na tom nějak záleželo.
Zalehnu do postele a přikryji se voňavým povlečením, nechám ji rozsvíceno.
Otočím se na bok, zády ke dveřím a únavou zavřu oči.
Skoro usínám, když uslyším tiché zavření dveří, pak tiše zhasne a ještě tišeji přejde ke své posteli.
_Gabriella_
Proberu se ráno docela brzy, vylezu z postele a tiše jdu do koupelny, po hygieně dojdu do kuchyně. G: "Zdarec všichni." Čekám nějakou odezvu nebo nějaké hlasy, pokřiky, ale nic se neozývá, jen ticho. Co to má znamenat?
Že by ještě spaly? Vyletím nahoru do patra jako střela a rozrazím dveře od pokoje Gustava a Georga. Postele prázdný! jdu dál, tet do pokoje Patrika a Billa.
G: "Hey, kluci vstávat!" Když však pohlednu na postele které osaměle zírají do prázdna, zkamení mi usměv. je tu vůbec někdo?
Naši jeli v noci na dovolenou, to vím, ale co ti ostatní? Vletím do mého pokoje a přejdu k Tomoví posteli, ten jen leží a klidně oddechuje.
Tak zase slezu dolů do kuchyně , přejdu až do obýváku.
Chci pustit televizi, když stojím těsně u telky a chci zmáčknout všem známé tlačítko všimnu si lístečku který leží na televizi.
ČAU DĚCKA, JELI SME NA VÝLET, NÁŠ NÁVRAT JE DOTET NEZNÁMÍ, JAK SE NÁM PROSTĚ BUDE CHTÍT, SEGRA MOC TOMA NEZLOB, JEL BY S NÁMI KDYBY SE NÁM PODAŘILO HO VZBUDIT! MÁME VÁS RÁDI: Patrik, Bill,Gustav,Georg.
No skvělý. Néé, proč tet?
monisk@
prosím komentíky.Děkuju
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ff Žiju jen sportem?

Klik :) 100% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama