A-m-a-n-d-a 21

29. září 2009 v 21:37 | Geheimnis(monisk@) |  FF A-m-a-n-d-a
_Bill_
Sedím sám u televize a mám strach, Amanda se ještě nevrátila ,nevím kde je ale je tam dlouho. Po tom polibku jako bych si něco uvědomil mám jí strašně rád, ale Yvonu víc, ten polibek byl nádherný, Amanda má tak sladké rty, místo mě se mohla klidně líbat s Tomem , ale on je takový idiot že jen když přijde dá ji pusu na tvář a je to celý. Do obýváku rychle vběhne Tom a zastaví se těsně u mě.
T: "Kde je Amanda?" B: "Nevím, ale je to tvoje vina."
T: "Moje? Tak moje vina že si lítá někde po městě jo?"

B: "Ale lítá tam kvůli tobě nezapomínej." T: "A to se ještě nevrátila?" B: "Ne nevrátila!"
T: "Nemám ji jít hledat?" B: "Počkat ty jí deš hledat? Tome dva dny si na ni jako na cizí." T: "Já vím, když ..já se jí nemůžu podívat do očí, nejde to, tak moc ji miluji a nechci jí lhát, ale kdybych jí řekl pravdu, tak nevím co by se stalo."
B: "Co si provedl? Znám tě dobře, něco si musel vyvést."
T: "Já? ...nic, půjdu ji najít!" Rozhodně vstal, šel do svého pokoje pro mikinu a vydal se ven. Snad ji najde, už se skoro stmívá, celí den o sobě nedala vědět.
_Já _
Ležím v té trávě. začíná mě strašně bolet břicho, je to nesnesitelná bolest.
Vydržela sem tady ležet celý den, ale v myšlenkách sem byla u Toma.
Mám pěkný hlad, asi z toho mě bolí to břicho, nemůžu se ani pohnout.
Slyším nějaké kroky, trochu se zvednu abych viděla na tu osobu, ale aby on neviděl mě. Bože, vždyť to je Tom. Sedí na kameni a kouká na klidnou hladinu rybníka.
Najednou uplně zalapu po dechu a hlasitě zasténám bolestí.
Spadnu zpátky do trávy a nohy si tisknu co nejblíž k břichu.
_ Tom _
Něco zaslechnu, nevím co ale tady někdo je. Pomalu se zvednu z kamene a procházím trávou, opět se ozve ten zvuk a já jdu za hlasem.
Pomalu docházím k místu kde sme byli s Amandou, nechce se mi tam chodit, všechno mi ji tady připomíná. Ale uslyším tiché vzlykání. Musím tam jít, ten někdo potřebuje pomoc. Dojdu na místo a spatřím postavu ležící na zemi.
T: "Amando." Zavolám a skloním se k ní. Co mám udělat? leží tady a svíjí se v bolestech. Pomalu ji vezmu do náruče, Amanda sykne ale chytne se mě kolem krku. Vstanu a chci jí někam odnést, no jo ale kam? Domů nebo do nemocnice?
Vyrazím k domovu, není to tak daleko. T: "Amando vydrž, vydrž lásko prosím, za chvíli jsme doma." Zazvoním a hned mi otevřel Bill.
B: "Dělej polož jí sem." Položím ji na sedačku v obýváku a zadívám se na ni.
B: "Zavolám doktora" A: "Ne, doktora ne, mám nahoře své léky."
B: "Kde Amando? Kde?" A: "V nočním stolku."
Naposled se na mě podívá a vyčerpáním zavře oči.
B: "Tady na vem si to." Bill podá Amandě asi pět krabiček a ona si vezme od každé jeden prášek. Sedíme u ní s bráchem ještě 10 minut.
B: "Tak co , jak ti je?" A: "Jo už to začíná působit." Krásně se usmála.
Bill ji dovedl do kuchyně aby se najedla. B: "Kde si ji našel?" Ptá se mě Bill když sedíme sami v obýváku a Amanda jí. T: "U rybníku, ležela tam v trávě."
Pak bylo ticho, do té doby než přišla Amanda, jen na mě hodila pohled a ucítil sem zvláštní zamražení v zádech. Takhle to dál nejde, tolik po ní toužím, moc!
A: "Já si zajdu do sprchy jo?" Bill jen kývne , ona se zvedne a vyjde pomalu schody nahoru.
_Já_
Po krátkém osvěžení vylezu ze sprchy a obleču si na sebe krajkové černé spodní prádlo. Stojím zádami otočená ke dveřím takže si nevšimnu že někdo vstoupil za mnou do koupelny. Zjistím to až mi někdo omotá ruce kolem pasu a jede s nimi pomalu výš. V rychlosti se od něj odtrhnu a otočím se.
A: "Tome? Tebe sem teda vážně nečekala."
T: "Já vím, promiň mi to Amando, promiň." A: "Tomí nedělej z toho 3. světovou."
T: "Ne opravdu, miluješ mě? Potřebuju to slyšet." A: "Miluju, ale proč to chceš slyšet?" T: "A odpustíš mi?" A: "Tome co se děje? Nemám co ti odpouštět."
Tom se přiblížil na vzdálenost 5 centimetrů od mích úst , svou rukou mi chytil tvář a jemně přejížděj svými rty po těch mích ,někdy mě jemně líbl ,svými rty přejížděj po tvářích. Až konečně začal líbat mé rty nenechala sem na sebe dlouho čekat a naplno spolupracovala s ním , cítila sem na svém skoro nahém těle jeho ruce, přejížděl jimi po mích zádech až se dostal k zadečku. Vyzvedl si mě nahoru, já obmotala nohy kolem jeho pasu a Tom vykročil ke mně do pokoje kde mě položil na postel.
Vysvlékl si tričko než na mě dolehl. Líbali jsme se, tak vášnivě dychtivě a nespoutaně jako nikdy. Neměla sem sex skoro dva týdny a když ho tet vidím mám na něj strašnou chuť. Převalím se na Toma a líbám na krku, vyhledám jeho ústa a hraji si se spodním rtem. Tom zrychleně dýchá, slyším jak mu rychle buší srdíčko, ale nejsem si jistá jestli to není to moje. Tom si sedne a tím pádem já s ním,nahmatá na zádech zapínání od podprsenky. Položí mě zase pod sebe a líbá na krku, svými rty sjede níž a líbá mě na prsou, zalapu po dechu když zaznamenám dotek něčeho studeného.
Dráždí mi jazykem bradavky a já mám co dělat aby mi neexplodoval podbřišek vzrušením. Vymaním se z jeho sevření a převalím ho vedle mě.
Rychle mu začnu rozepínat pásek a potom hned kalhoty. Když je Tom bez kalhot si na něj lehnu a opět se líbáme, sjedu polibky níž k jeho bříšku, mapuji polibky jeho krásné tělo až narazím na lem jeho boxerek. Stáhnu pěkně napnutý boxerky a chystám se chytit jeho kámoše do ruky.
Tom mě ale vytáhne k němu nahoru a začne líbat.
T: "Myslím že to už ani nemusíš." Jedním tahem mě zbaví posledního kousku prádla co mám na sobě a pronikne do mě.
Je velice něžný. A: "Tome prosím, rychleji." jen se usměje a zrychlí své tempo.
Oba dosáhneme krásného vyvrcholení. Tom si znaveně lehl vedle mě a přitáhl si mě k sobě. Dal mi malý polibek do vlasů. Sama sem vyhledala jeho rty a přisála sem se na ně. Tom zhasl lampičku na nočním stolku a já si lehla hlavou na jeho bříško.
Přejížděla sem Tomovi po bříšku a cítila jeho prsty přejíždět po mích zádech.
Tohle mě uspalo jako malí dítě ukolébavka.
Ukamenujte mě.
monisk@
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ff A-m-a-n-d-a?

Klik :) 100% (52)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama