A-m-a-n-d-a 19.díl

27. září 2009 v 16:11 | Geheimnis(monisk@) |  FF A-m-a-n-d-a
Doma si vyslechnu od Billa jak budu na sebe opatrná, nebudu chodit ven, nesmím chytit rýmu ani kašel prostě nic.
Všechno mu to odkejvám jako že jo a jdu nahoru do pokoje.
Ze skříně vytáhnu čistou krátkou noční saténovou košilku a zalezu do koupelny, vlezu si do sprchy a užívám si ten pocit domova, můžu se sprchovat jak dlouho se mi chce a nikdo mě nevyhodí, nechávám na sobě stékat proudy teplé vody, vlasy se mi lepí na záda ale je to velmi příjemné. Po dost dlouhý době se uráčím vylézt z koupelny zabalená v bílém županu a s mokrými vlasy se jdu dolů najíst.

Jak sestoupím poslední schod zastavím se a koukám nevěřícně z okna, je tam Tomovo auto. B: "No jo, sem ti zapomněl říct už se ti vrátil a neví o tobě, nechceš toho nějak využít?" Jen se na Billa usměji a vylítnu nahoru jako střela.
Z Tomova pokoje se line hlasitá hudba, proč sem si toho nevšimla dřív?
Vlítnu mu do pokoje , leží na posteli a se zavřenýma očkama poslouchá hudbu.
V rychlosti na něho skočím ani nestihl otevřít leknutím oči a už se přisaji na jeho rty.
Tom mě ale od sebe prudce odtrhne a vytřeští na mě svůj zrak.
T: "Amando, co tady děláš?" A: "Sedím na tobě." Tom se jen usmál a přitáhl si mě k sobě. T: "Chyběla si mi." A: " Ty..mě..mě..taky." Řeknu s těží mezi polibky a pak se soustředím pouze na Toma a na jeho doteky, sem tu opět s ním o tom sem snila celou dobu mého pobytu v nemocnici.
B: "No tak buďte lidi, Amando ty se jdi najíst a bráška může zase v klidu spát, nenech se rozptylovat Tome!" Jen se zasmál a táhl mě sebou dolu.
A: "Jee špagety." Už sem se hrnula k jídlu, nabrala sem si na vidličku špagety a strčila si je do pusy. B: "No tak to je moje, ty si naber." A: "Tak joo."
Nabrala sem si plný talíř jídla a už se na to hrnula. Za chvíli do kuchyně přišel Tom a šel jíst. Sedl si ke stolu vedle mě a políbil na tvář protože sem měla plnou pusu.
Když sem dojedla poslední sousto z mého talíře, cítila sem ještě ten známí pocit hladu, Tom se akorát protáhl. T: "Teda to je nějaký moc sytý ne? Já už nemůžu."
Bez rozmýšlení se natáhnu nad jeho talíř a už baštím.
Bill na mě vejrá jak ne blázna a na Toma se radši ani nedívám.
Bill mě vezme vidličku z ruky. B: "Amando co to s tebou je?Tet už to není jogurt na svačinku co?" A: " Tak mám hlad no, se přece svět nezhroutí."
Tom si se smíchem vezme od Billa vidličku a tajuplně se na mě usměje.
Nevím co mám od něj čekat, co udělá? Tom mě objal kolem pasu a přenesl mě ze židle k němu na koleno, pak mě sám začal krmit.
B: "No tak já vás asi na chvíli nechám samotný, nebude vám to vadit že ne?"
Tom se jen usměje a ještě víc si mě k sobě přitáhne. T: "A nevracej se moc brzy bratříčku." Bill jen zamává a vyjde z domu.
Celý den sme si s Tomem užívali jeden druhého.
Je něco kolem 15:00 , ležíme s Tomem na sedačce v obýváku a koukáme na někdo to rád blond. T: "A co tet?" Zeptal se když film skončil.
A: "Nevim, ale já bych se ráda někdy stavila za dětmi v dětským domově, už sem tam dlouho nebyla co bydlím u vás." T: "Tak jedem ne?" A: "No to by sme mohli, ale půjdeme a cestou se stavíme někam něco nakoupit." T: "Tak jo, jdi se připravit."
Po malé úpravě vyjdeme ruku v ruce z domu. Projdeme pár obchoďáků, nejvíc hračkářství a taky sme se museli stavit v drogérce.
A: "Co takhle kafčo? Já už necítím nohy." T: "Si mi tam nějak zlenivěla ne? Tak jdeme." Zašli sme do nejbližší kavárny.
A: "Tak já si dám kafe a.." T: "No to ani náhodou..kafe ti nedovolím."
A: "Proč ne?" T: "Mysli taky trochu na ostatní Ami."
A tet mi to vlastně došlo. Mile se na číšníka usměji. A: "Jo dám si čaj, díky."
Došli sme za dětmi kolem 18:00 , sme brouzdali městem 3 hodiny.
Pomalu otevřu dveře a spatřím ty známé tvářičky.
"Jééé Ami..Co si nám dovezla?" Přeřvávali se jeden přes druhého a hrnuli se ke mně. A: "Sam." Vyhrknu když spatřím maličkou černovlasou holčičku co si v puse cumlá palec. Rozběhne se ke mně, já si čupnu a obejmeme se.
Tom to všechno sleduje a ani nedutá. Se Sam v náručí si stopnu a vytáhnu od Toma z tašky krásného velkého méďu kterého sem koupila právě jí.
Pustím ji na zem a odběhne pryč, za chvíli se vrátí a v ruce něco drží.
Natáhne ke mně svou drobnou ručku a podává mi stříbrný řetízek.
A: " Jee a já už myslela že sem ho někde ztratila, děkuju."
S: "Vedela sem ze se vátis." Roztomile zašišlá a natahuje ke mně obě ruce, abych jí zase vzala do náruče. Poprosím Toma aby mi nasadil řetízek a vezmu Sam do náruče.
Po rozdání dárků sme se já,Tom a Sam usadili vzadu v zahradě na houpačce.
Tom se Sam strašně smál, prej roztomile šišle, no co vždyť sou jí 3 roky.
Myslím že se Tom dobře bavil, tyhle děti sou zábavný, znám je dlouho, i já tu dříve bydlela tohle je můj domov, možná až mi skončí za týden praxe budu muset zase sem, máme pobyty u rodin jen v době praxe, která trvá 3 měsíce.
monisk@

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čteš ff A-m-a-n-d-a?

Klik :) 100% (52)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama